Dzień Kropki i kropka

15 września to z pewnością wyjątkowy dzień, na który każdy czeka. Tego dnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Z tej okazji nauczyciele wspólnie z dziećmi organizują wiele wydarzeń z kropką w tle. Działania te mają za zadanie wspierać odkrywanie talentów. Oczywiście, społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 i tym razem nie mogła przejść obojętnie obok tak pozytywnego dnia, którego motywem przewodnim była mała kropeczka.

Były kropkowe dzieła sztuki, kropkowe działania matematyczne, kropkowe opowiadania. Kropki były na ubraniach, w zeszytach oraz na tablicach multimedialnych. Kropki były wszędzie! A wszystko po to, by pokazać naszym wspaniałym uczniom, że w każdym z nich drzemie talent, czasem po prostu jeszcze nieodkryty.  Dzień był bardzo miły 
i, co najważniejsze, u każdego wywołał uśmiech na twarzy.

 To był pozytywnie zakropkowany dzień!

Autor: Agnieszka Łotyszonek

WAKACJE !


Życzymy wszystkim pogodnych wakacji, pełnych jak najlepszych wrażeń, chwil wartych wspominania i udanego, w pełni zasłużonego wypoczynku.

Lato

przycisk.1

This will close in 25 seconds