I Gminny Turniej Wiedzy z Udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej  

“Z pierwszą pomocą za pan brat” 
 
Dzisiaj w SP3 odbył się I Gminny Turniej Wiedzy z Udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej “Z pierwszą pomocą za pan brat”, w którym wzięło udział 6 szkół podstawowych. Konkurs składał się z części teoretycznej (test zawierał 35 pytań jednokrotnego wyboru) i części praktycznej (ustalenie podstawowych czynności wg wylosowanego opisu zdarzeń). Łącznie można było uzyskać maksymalnie 45 punktów. 
Komisja w składzie: p. Angelika Rzepecka-Hałuszka – lekarz chirurg; p. Mirosław Szadkowski – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa oraz p. Jakub Klimas – ratownik WOPR “Anioły” Trzcianka po wnikliwiej analizie testów i skrupulatnej ocenie części praktycznej przyznała: 
I miejsce – Szkole Podstawowej nr 3 w Trzciance (41 pkt) 
II miejsce – Szkole Podstawowej nr 2 w Trzciance (39 pkt) 
III miejsce – Katolickiej Szkole Podstawowej (38 pkt) 
IV miejsce – Szkole Podstawowej nr 1 w Trzciance (37 pkt) 
V miejsce – Szkole Podstawowej w Łomnicy (34 pkt) 
VI miejsce – Szkole Podstawowej w Rychliku (32 pkt) 
Sponsorami tego turnieju byli: 
Burmistrz Trzcianki 
Starostwo Powiatowe w Czarnkowie 
Firma Joskin 
p. Wiesław Lachowicz 
p. Michał i p. Marcin Draczan 
Rada Rodziców przy SP3 w Trzciance 
Dyrekcja SP3 w Trzciance 
Dziękujemy Burmistrzowi Trzcianki p. Krzysztofowi Jaworskiemu za objęcie patronatem honorowym tegorocznego turnieju, p. Wiceburmistrz Wioletcie Szukajło za obecność podczas konkursu, wszystkim fundatorom nagród oraz uczestnikom i opiekunom za udział.  
 
Aleksandra Skrzypczak 
Agnieszka Mrotek 
Ewa Woźna-Skowrońska 
Ewa Hałuja 
Magdalena Wojnowska 
Mirosław Szadkowski 

Więcej zdjęć w galerii >>

WAKACJE !


Życzymy wszystkim pogodnych wakacji, pełnych jak najlepszych wrażeń, chwil wartych wspominania i udanego, w pełni zasłużonego wypoczynku.

Lato

przycisk.1

This will close in 25 seconds